Abiks Ikka OÜ
Activity
Abiks Ikka OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 94.1 k € with 1 employees, ranks #3948 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
94.1 k €
▲ 4.0%YoY
▲ 7.2×above industry median
Profit
30.6 k €
▲ 124%YoY
Profit margin
32.5%
Employees
1
· 0.0%YoY
Revenue per employee
94.1 k €
Cost per employee
7.8 k €
Equity
618.3 k €
Growth
Revenue
94.1 k €
▲ 4.0%
1y
▲ 2.8%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
30.6 k €
▲ 124%
1y
▼ 12.7%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
1
· 0.0%
1y
▼ 30.7%
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
94.1 k €
Profit trend
30.6 k €
Headcount trend
1
Revenue to profit
Capital structure
- Equity97%
- Liabilities3%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 94.1 k € | ▲ 4.0% | 30.6 k € | 32% | 1 | 94.1 k € | 618.3 k € |
| 2023 | 90.5 k € | ▼ 10.0% | 13.6 k € | 15% | 1 | 90.5 k € | 587.7 k € |
| 2022 | 100.5 k € | ▲ 15.9% | -84.5 k € | -84% | 3 | 33.5 k € | 574.0 k € |
| 2021 | 86.7 k € | ▼ 63.3% | 46.0 k € | 53% | 3 | 28.9 k € | 658.6 k € |
| 2020 | 236.0 k € | — | 62.1 k € | 26% | 4 | 59.0 k € | 612.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Brandvogue Capital OÜ
- Osaühing Sipro
- Tartu linn, Kaunase pst 35 korteriühistu
- Tallinn, Õismäe tee 135 korteriühistu
- Tallinn, Õismäe tee 147, Õismäe tee 149, Õismäe tee 153 korteriühistu
- Viljandi linn, Riia mnt 40 korteriühistu
- Tallinn, Narva mnt 174c korteriühistu
- osaühing Valga Lejo
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Videviku tn 2
- Registered: 2003-05-23
- VAT no.: EE100835405
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (2)
- Vello Merilo — Juhatuse liige (since 2024-10-14)
- Maris Merilo — Juhatuse liige (since 2010-06-03)