Tiit Kuusik Kinnisvarahooldus OÜ
Activity
Tiit Kuusik Kinnisvarahooldus OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel” (EMTAK 6832). Annual revenue stands at 37.2 k € with 0 employees, ranks #8281 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
37.2 k €
▼ 52.6%YoY
▲ 2.8×above industry median
Profit
568 €
▼ 50.0%YoY
Profit margin
1.5%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
20.1 k €
Growth
Revenue
37.2 k €
▼ 52.6%
1y
▲ 52.5%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
568 €
▼ 50.0%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
37.2 k €
Profit trend
568 €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity100%
- Liabilities0%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 37.2 k € | ▼ 52.6% | 568 € | 2% | 0 | — | 20.1 k € |
| 2023 | 78.4 k € | ▲ 84.5% | 1.1 k € | 1% | 0 | — | 19.5 k € |
| 2022 | 42.5 k € | ▲ 306% | 592 € | 1% | 0 | — | 18.3 k € |
| 2021 | 10.5 k € | ▲ 16.0% | -6.3 k € | -60% | 0 | — | 17.8 k € |
| 2020 | 9.0 k € | — | -7.1 k € | -78% | 0 | — | 24.1 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Hugestate OÜ
- Maardu linn, Karjääri tn 9 korteriühistu
- GN Capital OÜ
- Kadrina vald, Kadrina alevik, Kalevipoja tn 5 korteriühistu
- Rooskvarts OÜ
- Minu Linn OÜ
- Nõo vald, Tõravere alevik, Observatooriumi tn 5 korteriühistu
- Tallinn, Kiive tn 10 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Tartu maakond, Peipsiääre vald, Vanaussaia küla, Raua
- Registered: 2005-02-23
- VAT no.: EE101228202
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Tiit Kuusik — Juhatuse liige (since 2010-11-12)