OÜ Kooliarendus
Activity
OÜ Kooliarendus is a small enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 2.83 M € with 0 employees, ranks #168 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
2.83 M €
▲ 7.5%YoY
▲ 217×above industry median
Profit
1.23 M €
▼ 19.4%YoY
Profit margin
43.6%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
9.73 M €
Growth
Revenue
2.83 M €
▲ 7.5%
1y
▲ 4.6%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
1.23 M €
▼ 19.4%
1y
▼ 5.0%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
2.83 M €
Profit trend
1.23 M €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity49%
- Liabilities51%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 2.83 M € | ▲ 7.5% | 1.23 M € | 44% | 0 | — | 9.73 M € |
| 2023 ✓ | 2.63 M € | ▲ 5.4% | 1.53 M € | 58% | 0 | — | 9.48 M € |
| 2022 ✓ | 2.49 M € | ▲ 1.0% | 760.7 k € | 30% | 0 | — | 8.70 M € |
| 2021 ✓ | 2.47 M € | ▲ 0.4% | 1.43 M € | 58% | 0 | — | 8.67 M € |
| 2020 ✓ | 2.46 M € | — | 1.46 M € | 59% | 0 | — | 8.08 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- osaühing Pental Elekter
- Aktsiaselts EVORE
- FAMA Invest OÜ
- OSAÜHING OLEMAR.
- Invego Tiskreoja OÜ
- OÜ Hundipea
- R5 Property OÜ
- Kiili Arenduse OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 2f
- Registered: 2009-02-09
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- OÜ Astlanda Ehitus20.00%
- Osaühing Kristobal25.80%
- Olaf Herman100.00%
- Olaf Herman100.00%
- Osaühing Markwend25.80%
- Jaanus Otsa100.00%
- Osaühing Dinero Invest11.30%
- Kajar Kruus100.00%
- Kajar Kruus100.00%
- OÜ Van Der Gynth11.30%
- Kaupo Kolsar100.00%
- Kaupo Kolsar100.00%
- FRAME Consult Osaühing11.30%
- Tiit Kõnd100.00%
- Karlatec Ehitus OÜ2.00%
- Ahto Tilk100.00%
- Osaühing Greenflex20.00%
- BREHIDA OÜ33.75%
- Krugman Holding OÜ100.00%
- Osaühing Kristobal22.50%
- Olaf Herman100.00%
- Olaf Herman100.00%
- AS Irest Ehitus17.25%
- Osaühing Dinero Invest15.00%
- Kajar Kruus100.00%
- Kajar Kruus100.00%
- OÜ Van Der Gynth11.50%
- Kaupo Kolsar100.00%
- Kaupo Kolsar100.00%
Beneficial owners
Board (3)
- Indrek Rentel — Juhatuse liige (since 2012-08-02)
- Tarmo Lehtmets — Juhatuse liige (since 2012-08-02)
- Toomas Kõuhkna — Juhatuse liige (since 2009-11-13)