Investeerimisgrupp OÜ
Activity
Investeerimisgrupp OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 38.2 k € with 0 employees, ranks #8071 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
38.2 k €
▼ 57.7%YoY
▲ 2.9×above industry median
Profit
30.1 k €
▼ 62.8%YoY
Profit margin
79.0%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
608.3 k €
Growth
Revenue
38.2 k €
▼ 57.7%
1y
▲ 3.2%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
30.1 k €
▼ 62.8%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
38.2 k €
Profit trend
30.1 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity58%
- Liabilities42%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 38.2 k € | ▼ 57.7% | 30.1 k € | 79% | 0 | — | 608.3 k € |
| 2023 | 90.2 k € | ▼ 26.2% | 81.1 k € | 90% | 0 | — | 578.2 k € |
| 2022 | 122.1 k € | ▲ 252% | 113.5 k € | 93% | 0 | — | 497.0 k € |
| 2021 | 34.7 k € | ▼ 26.6% | -581 € | -2% | 0 | — | 383.6 k € |
| 2020 | 47.3 k € | — | 46.7 k € | 99% | 0 | — | 384.1 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Ülenurme Kodu OÜ
- Eduruum OÜ
- Tallinn, Lõime tn 28 korteriühistu
- OÜ NORD KINNISVARA
- Plussis Portfell OÜ
- Seko Teenused OÜ
- Viljandi linn, Paala tee 5 // 7a korteriühistu
- Kohtla-Järve linn, Ridaküla tn 14 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Rännaku pst 12
- Registered: 2015-06-18
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
- Õie Suurmaa
Board (1)
- Hannes Rosin — Juhatuse liige (since 2015-06-18)