Nord Kaubakeskus OÜ
Activity
Nord Kaubakeskus OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 367.4 k € with 0 employees, ranks #1445 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
367.4 k €
▲ 1.0%YoY
▲ 28×above industry median
Profit
123.1 k €
▼ 11.2%YoY
Profit margin
33.5%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
1.68 M €
Growth
Revenue
367.4 k €
▲ 1.0%
1y
▼ 14.5%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
123.1 k €
▼ 11.2%
1y
▼ 27.5%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
367.4 k €
Profit trend
123.1 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity52%
- Liabilities48%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 367.4 k € | ▲ 1.0% | 123.1 k € | 34% | 0 | — | 1.68 M € |
| 2023 ✓ | 363.7 k € | ▼ 20.6% | 138.6 k € | 38% | 0 | — | 1.56 M € |
| 2022 ✓ | 458.2 k € | ▼ 21.9% | -713.6 k € | -156% | 0 | — | 1.42 M € |
| 2021 ✓ | 587.0 k € | ▲ 10.9% | 323.4 k € | 55% | 0 | — | 3.19 M € |
| 2020 ✓ | 529.4 k € | — | -464.0 k € | -88% | 0 | — | 2.87 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Nahkja OÜ
- L-Haldus OÜ
- osaühing Elukool
- BVT Invest Osaühing
- Kambja vald, Tõrvandi alevik, Papli tn 8 korteriühistu
- OÜ Treiali 3
- Osaühing Eesti Tõukari
- Tartu vald, Kärkna küla, 41 Kärevere-Kärkna tee L1, Kolmkärkna korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Harju tn 7
- Registered: 2016-05-04
- VAT no.: EE101989156
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- OSAÜHING KAUBAKESKUS100.00%
- Gleb Kohv100.00%
Beneficial owners
Board (2)