OÜ SENSUS Projekt
Activity
OÜ SENSUS Projekt is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 77.9 k € with 0 employees, ranks #4551 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
77.9 k €
▲ 63.8%YoY
▲ 6.0×above industry median
Profit
1.4 k €
▼ 13.3%YoY
Profit margin
1.8%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
-9.4 k €
Growth
Revenue
77.9 k €
▲ 63.8%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
1.4 k €
▼ 13.3%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
77.9 k €
Profit trend
1.4 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity0%
- Liabilities100%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 77.9 k € | ▲ 63.8% | 1.4 k € | 2% | 0 | — | -9.4 k € |
| 2023 | 47.5 k € | ▲ 251% | 1.6 k € | 3% | 0 | — | -13.3 k € |
| 2022 | 13.5 k € | — | -14.9 k € | -110% | 0 | — | -14.9 k € |
Similar companies
- Narva linn, Rahu tn 46 korteriühistu
- Viimsi vald, Haabneeme alevik, Kaluri tee 4 korteriühistu
- Marbelle OÜ
- Santeh-Ehituse Osaühing
- AN Imperial OÜ
- Pruuna Mõis OÜ
- Osaühing Obivan
- Haapsalu linn, Kastani tn 26 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. Lauteri tn 5
- Registered: 2022-01-24
- VAT no.: EE102471294
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (3)
- Elen Kihl — Juhatuse liige (since 2022-01-24)
- Katri-Evelin Kalaus — Juhatuse liige (since 2022-01-24)
- Katrin Orav — Juhatuse liige (since 2022-01-24)