Pühavaimu 15 OÜ
Activity
Pühavaimu 15 OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused” (EMTAK 68329). Annual revenue stands at 41.7 k € with 0 employees, ranks #7317 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
41.7 k €
▼ 53.9%YoY
▲ 3.2×above industry median
Profit
-3.8 k €
▼ 106%YoY
Profit margin
-9.1%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
58.2 k €
Growth
Revenue
41.7 k €
▼ 53.9%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-3.8 k €
▼ 106%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
41.7 k €
Profit trend
-3.8 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity24%
- Liabilities76%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 41.7 k € | ▼ 53.9% | -3.8 k € | -9% | 0 | — | 58.2 k € |
| 2023 | 90.6 k € | — | 59.5 k € | 66% | 0 | — | 62.0 k € |
Similar companies
- Osaühing K-Spetsialist
- TAO Keskus OÜ
- Osaühing Faltex Kinnisvara
- Narva linn, Tallinna mnt 44 korteriühistu
- Viljandi linn, Riia mnt 71 korteriühistu
- ALV 158 OÜ
- Narva linn, Energia tn 2a korteriühistu
- Summer Capital OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Pühavaimu tn 15
- Registered: 2023-01-09
- VAT no.: EE102573558
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- Värk Management OÜ66.67%
- Hanno Värk100.00%
- Marhol OÜ33.33%
- Martin Pütsep100.00%
Beneficial owners
Board (2)
- Hanno Värk — Juhatuse liige (since 2023-01-09)
- Martin Pütsep — Juhatuse liige (since 2023-01-09)