osaühing Spatium
Tegevus
osaühing Spatium on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 7.7 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #19643 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2025)
Käive
7.7 k €
▲ 61.6%aasta-aastas
▼ 1.7×alla sektori mediaani
Kasum
-9.3 k €
▼ 242%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-121.5%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
1.5 k €
Kasv
Käive
7.7 k €
▲ 61.6%
1a
▼ 26.2%
3a CAGR
▲ 8.9%
5a CAGR
Kasum
-9.3 k €
▼ 242%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
7.7 k €
Kasumi trend
-9.3 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital52%
- Kohustused48%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.7 k € | ▲ 61.6% | -9.3 k € | -122% | 0 | — | 1.5 k € |
| 2024 | 4.8 k € | ▼ 69.3% | -2.7 k € | -57% | 0 | — | 10.9 k € |
| 2023 | 15.5 k € | ▼ 19.1% | -3.6 k € | -23% | 0 | — | 13.6 k € |
| 2022 | 19.1 k € | ▲ 59.1% | 1.9 k € | 10% | 0 | — | 17.1 k € |
| 2021 | 12.0 k € | ▲ 140% | 2.1 k € | 17% | 0 | — | 15.3 k € |
| 2020 | 5.0 k € | — | 2.9 k € | 58% | 0 | — | 19.4 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Vana-Kalamaja tn 17 korteriühistu
- OÜ Mustjala-Mustmätta Põllumajandussaadused
- Osaühing Acolades
- Rõõmu Talu OÜ
- Pärnu linn, Silla küla, Jõekalda tee 71 korteriühistu
- Tallinn, Vabriku tn 33 korteriühistu
- Hooneühistu Rahnik
- Luige Apartments OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Pikk tn 84-7
- Registreeritud: 1995-11-10
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Uku-Laur Tali — Juhatuse liige (alates 2025-11-27)
- Tiina-Maria Tali — Juhatuse liige (alates 2021-09-09)