Ökoehituse OÜ
Tegevus
Ökoehituse OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 31.5 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #9533 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
31.5 k €
▼ 39.0%aasta-aastas
▲ 2.4×üle sektori mediaani
Kasum
1.3 k €
▼ 95.2%aasta-aastas
Kasumimarginaal
4.1%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
749.6 k €
Kasv
Käive
31.5 k €
▼ 39.0%
1a
▼ 58.6%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
1.3 k €
▼ 95.2%
1a
▼ 81.3%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
31.5 k €
Kasumi trend
1.3 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital100%
- Kohustused0%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 31.5 k € | ▼ 39.0% | 1.3 k € | 4% | 0 | — | 749.6 k € |
| 2023 | 51.7 k € | ▲ 13.8% | 27.0 k € | 52% | 0 | — | 748.3 k € |
| 2022 | 45.4 k € | ▼ 89.8% | -2.3 k € | -5% | 0 | — | 721.3 k € |
| 2021 | 443.7 k € | ▲ 744% | 199.5 k € | 45% | 0 | — | 723.6 k € |
| 2020 | 52.6 k € | — | 40.7 k € | 77% | 0 | — | 524.2 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Allika tn 12 korteriühistu
- Tallinn, Sõle tn 56 korteriühistu
- Tallinn, C. R. Jakobsoni tn 4 korteriühistu
- Martenberg OÜ
- ZKM OÜ
- SolMare Property OÜ
- M CasaTrading OÜ
- ToughWood Group OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Saku vald, Üksnurme küla, Kopli
- Registreeritud: 1996-03-27
- KMKR nr: EE100290286
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- MOUNTAIN LOGHOME OSAÜHING100.00%
- osaühing ACTIVE BILDER50.51%
- Tarmo Leisalu100.00%
- Carsten Mann49.49%
Tegelikud kasusaajad
- Carsten Mann
Juhatus (2)
- Priit Leisalu — Juhatuse liige (alates 2014-09-29)
- Tarmo Leisalu — Juhatuse liige (alates 2014-01-08)