Osaühing Järva PM
Tegevus
Osaühing Järva PM on väikeettevõte põllumajandus ja kalandus sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Piimakarjakasvatus” (EMTAK 01411). Aastakäive on 2.96 M € ja ettevõttes töötab 22 inimest, mis paigutub põllumajandus ja kalandus sektori #148 kohale 8904 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
2.96 M €
▲ 10.8%aasta-aastas
▲ 183×üle sektori mediaani
Kasum
107.1 k €
▲ 115%aasta-aastas
Kasumimarginaal
3.6%
Töötajad
22
▲ 4.8%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
134.4 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
-33.0 k €
Omakapital
3.09 M €
Kasv
Käive
2.96 M €
▲ 10.8%
1a
▲ 5.7%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
107.1 k €
▲ 115%
1a
▲ 20.5%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
22
▲ 4.8%
1a
· 0.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
2.96 M €
Kasumi trend
107.1 k €
Töötajate arvu trend
22
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital35%
- Kohustused65%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 2.96 M € | ▲ 10.8% | 107.1 k € | 4% | 22 | 134.4 k € | 3.09 M € |
| 2023 ✓ | 2.67 M € | ▼ 22.7% | -713.5 k € | -27% | 21 | 127.1 k € | 2.98 M € |
| 2022 ✓ | 3.45 M € | ▲ 38.1% | 630.1 k € | 18% | 21 | 164.5 k € | 3.69 M € |
| 2021 ✓ | 2.50 M € | ▲ 9.7% | 61.2 k € | 2% | 22 | 113.7 k € | 3.06 M € |
| 2020 ✓ | 2.28 M € | — | 196.3 k € | 9% | 25 | 91.2 k € | 3.00 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- osaühing Kaisma
- Osaühing Vinimex
- Osaühing Surju PM
- Osaühing Saare Peekon
- Forest Farm OÜ
- RK Grupp OÜ
- Valjala Seakasvatuse Osaühing
- NTN Teenused OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Järva maakond, Järva vald, Visusti küla, Tralka
- Registreeritud: 1997-01-20
- KMKR nr: EE100382880
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Jaanus Murakas90.00%
- Tauno Heil10.00%
- Mai Alba1.06%
- Johannes Saar0.59%
- Marit Hordo0.59%
- Leida Saar0.47%
- Hilda Reva0.41%
- Riina Pirn0.35%
- Tiiu Kalda0.35%
- Vilma Piir0.35%
- Kalju Ööpik0.29%
- Kersti Such0.29%
- Heine Saar0.24%
- Merle Koha0.24%
- Kaljo Nurmsalu0.24%
- Urmas Ülper0.24%
- Ülo Piiroja0.24%
- Eva Lomp0.20%
- Merike Lilleväli0.18%
- Heljo Pirnipuu0.18%
- Metha Jammer0.18%
- Milvi Olter0.18%
- Maria Aan0.18%
- Hillar Rääk0.18%
- Olev Liidres0.18%
- Elviine Roosmägi0.14%
- Maria Ojakõiv0.13%
- Viiu Kerem0.12%
- Ain Grünmann0.12%
- Evi Resev0.12%
- Terje Haponen0.12%
- Alma Rank0.12%
- Milvi Grünmann0.12%
- Linda Grauberg0.12%
- Eevi Endi0.12%
- Meelis Tummeleht0.12%
- Helje Tammeriik0.12%
- Tarvi Pihlakas0.12%
- Laine Lindermann0.12%
- Kerli Laur0.12%
- Evi Pihlakas0.12%
- Koeru vald0.12%
- Ida Oruste0.09%
- Helje Mets0.06%
- Hingrid Muusikus0.06%
- Vello Mätlik0.06%
- Tiit Soodla0.06%
- Helve Makstin0.06%
- Elmi Saar0.06%
- Ülle Salumäe0.06%
- Peeter Siirmann0.06%
- Aino Siirmann0.06%
- Avo Tammeriik0.06%
- Raivo Tatrik0.06%
- Martin Toobal0.06%
- Evi Rundu0.06%
- Laide Vahter0.06%
- Helle Raudsepp0.06%
- Katrin Nadel0.06%
- Tiia Kalev0.06%
- Ivi Grauberg0.06%
- Tanel Grauberg0.06%
- Ave Karu0.06%
- Tauno Grauberg0.06%
- Helle Karlsfrei0.06%
- Endel Karlsfrei0.06%
- Pille Karlsfrei0.06%
- Herni Neier0.06%
- Heiti Neier0.06%
- Ülle Kluust0.06%
- Kairika Kask0.06%
- Kairo Kluust0.06%
- Aasa Pappel0.06%
- Anne Pihl0.06%
- Rein Pirn0.06%
- Külli Pirnipuu0.06%
- Urmas Pirnipuu0.06%
- Anna Pullinen0.06%
- Ive Pärl0.06%
- Olga Voolma0.06%
- Richard Voolmaa0.06%
- Hans Ööpik0.06%
- Rauno Eelvee0.06%
- Aro Tuvi0.06%
- Eha Leppik0.06%
- Hilje Pärnsoo0.06%
- Ülo Altküla0.06%
- Viktor Andrianov0.06%
- Eda Bergmann0.06%
- Ivo Bergmann0.06%
- Aadu Eskla0.06%
- Aurelie Hellermann0.06%
- Leonty Hellermann0.06%
- Enn Holm0.06%
- Alice Joosepson0.06%
- Ferdinand Kangur0.06%
- Malle Koort0.06%
- Alari Kanne0.06%
- Vallo Kanne0.06%
- Vaida Kanne0.06%
- Siiri Mets0.06%
- Heldur Sepp0.06%
- Kaja Tauden0.06%
- Ain Kanne0.06%
- Urve Sopp0.06%
- Aare Vaab0.03%
- Aare Vaab0.03%
- Eve Koort0.03%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Tõnis Jairus — Juhatuse liige (alates 2025-03-25)