Osaühing Sagro Elekter
Tegevus
Osaühing Sagro Elekter on mikroettevõte energia sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Elektrienergia ülekanne” (EMTAK 35131). Aastakäive on 862.2 k € ja ettevõttes töötab 4 inimest, mis paigutub energia sektori #105 kohale 1095 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
862.2 k €
▲ 3.2%aasta-aastas
▲ 205×üle sektori mediaani
Kasum
107.9 k €
▲ 23.2%aasta-aastas
Kasumimarginaal
12.5%
Töötajad
4
· 0.0%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
215.5 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
31.5 k €
Omakapital
712.7 k €
Kasv
Käive
862.2 k €
▲ 3.2%
1a
▼ 0.2%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
107.9 k €
▲ 23.2%
1a
▲ 1.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
4
· 0.0%
1a
▲ 10.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
862.2 k €
Kasumi trend
107.9 k €
Töötajate arvu trend
4
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital88%
- Kohustused12%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 862.2 k € | ▲ 3.2% | 107.9 k € | 13% | 4 | 215.5 k € | 712.7 k € |
| 2023 | 835.1 k € | ▼ 1.9% | 87.6 k € | 10% | 4 | 208.8 k € | 604.8 k € |
| 2022 ✓ | 851.4 k € | ▼ 1.9% | 52.4 k € | 6% | 4 | 212.8 k € | 517.3 k € |
| 2021 ✓ | 867.4 k € | ▲ 3.2% | 104.8 k € | 12% | 3 | 289.1 k € | 464.9 k € |
| 2020 ✓ | 840.1 k € | — | 122.8 k € | 15% | 4 | 210.0 k € | 360.1 k € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- BaltInfra OÜ
- osaühing Elva Soojus
- Esmar Gaas OÜ
- Tamsalu Kalor AS
- AS Otepää Veevärk
- 2M project OÜ
- Jägala Energy osaühing
- Flexenergy OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Vae tn 2
- Registreeritud: 1997-08-29
- KMKR nr: EE100438129
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Laagri Kinnisvara OÜ100.00%
- Stratus Kinnisvara OÜ59.60%
- Peeter Mänd49.00%
- Priidu Mänd17.00%
- Mart Mänd17.00%
- Kaspar Mänd17.00%
- osaühing Probus20.40%
- SIA OÜ18.00%
- Hanjar OÜ18.00%
- Pax et Lux OÜ18.00%
- Flavum OÜ18.00%
- Prima Luce OÜ18.00%
- Andres Järving10.00%
- CC2 OÜ20.00%
- Forestor OÜ30.00%
- Const Consult OÜ30.00%
- Osaühing PEATEE30.00%
- Marcure OÜ10.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Toomas Kümnik — Juhatuse liige (alates 2020-06-30)