Osaühing NEW SK
Tegevus
Osaühing NEW SK on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 6.6 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #20506 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
6.6 k €
▼ 19.6%aasta-aastas
▼ 2.0×alla sektori mediaani
Kasum
-3.0 k €
▲ 70.1%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-45.9%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
189.4 k €
Kasv
Käive
6.6 k €
▼ 19.6%
1a
▼ 10.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-3.0 k €
▲ 70.1%
1a
▼ 18.7%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
6.6 k €
Kasumi trend
-3.0 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital80%
- Kohustused20%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.6 k € | ▼ 19.6% | -3.0 k € | -46% | 0 | — | 189.4 k € |
| 2023 | 8.3 k € | ▼ 10.8% | -10.2 k € | -123% | 0 | — | 192.4 k € |
| 2022 | 9.3 k € | ▲ 1.5% | -3.8 k € | -41% | 0 | — | 202.6 k € |
| 2021 | 9.1 k € | ▼ 1.8% | -5.7 k € | -62% | 0 | — | 206.4 k € |
| 2020 | 9.3 k € | — | -5.0 k € | -54% | 0 | — | 212.1 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Vabriku tn 23 korteriühistu
- Manne OÜ
- CleanSkin OÜ
- R.O.S Vivienda OÜ
- Türi vald, Türi linn, Ravila tn 9 korteriühistu
- Pille 9 OÜ
- Saaremaa vald, Aste küla, Punase korteriühistu
- Ilus Korter OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Väike-Männiku tn 4
- Registreeritud: 1998-05-21
- KMKR nr: EE100153640
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Anneli Liinat — Juhatuse liige (alates 2017-02-08)
- Liidia Laane — Juhatuse liige (alates 1998-05-21)