osaühing Timor Grupp
Tegevus
osaühing Timor Grupp on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 87.7 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #4159 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
87.7 k €
▼ 52.3%aasta-aastas
▲ 6.7×üle sektori mediaani
Kasum
60.8 k €
▼ 62.0%aasta-aastas
Kasumimarginaal
69.3%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
376.0 k €
Kasv
Käive
87.7 k €
▼ 52.3%
1a
▲ 22.7%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
60.8 k €
▼ 62.0%
1a
▲ 31.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
87.7 k €
Kasumi trend
60.8 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital56%
- Kohustused44%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 87.7 k € | ▼ 52.3% | 60.8 k € | 69% | 0 | — | 376.0 k € |
| 2023 | 183.9 k € | ▲ 287% | 159.9 k € | 87% | 0 | — | 315.3 k € |
| 2022 | 47.6 k € | ▲ 0.1% | 30.1 k € | 63% | 0 | — | 155.3 k € |
| 2021 | 47.5 k € | ▲ 17.2% | 26.9 k € | 57% | 0 | — | 125.2 k € |
| 2020 | 40.5 k € | — | 28.5 k € | 70% | 0 | — | 98.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Võru tn 1 korteriühistu
- Meie Kaks OÜ
- osaühing Viljandi Mikser
- Taal Capital OÜ
- OÜ MoneyMagnet
- LEADING PROPERTY SOLUTIONS OÜ
- Tallinn, Paldiski mnt 157, Paldiski mnt 159 korteriühistu
- OÜ LUISEN
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Tartu maakond, Luunja vald, Lohkva küla, Kollu tee 7
- Registreeritud: 1999-02-09
- KMKR nr: EE100566554
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Väino Peets — Juhatuse liige (alates 1999-02-09)