osaühing Sanorel
Tegevus
osaühing Sanorel on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 65.9 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #5167 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
65.9 k €
▼ 13.2%aasta-aastas
▲ 5.1×üle sektori mediaani
Kasum
-4.9 k €
▼ 165%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-7.4%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
46.6 k €
Kasv
Käive
65.9 k €
▼ 13.2%
1a
▼ 6.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-4.9 k €
▼ 165%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
65.9 k €
Kasumi trend
-4.9 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital93%
- Kohustused7%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 65.9 k € | ▼ 13.2% | -4.9 k € | -7% | 0 | — | 46.6 k € |
| 2023 | 75.9 k € | ▲ 15.9% | 7.5 k € | 10% | 0 | — | 51.5 k € |
| 2022 | 65.5 k € | ▼ 17.8% | 925 € | 1% | 0 | — | 43.9 k € |
| 2021 | 79.7 k € | ▲ 11.8% | 14.4 k € | 18% | 0 | — | 43.0 k € |
| 2020 | 71.3 k € | — | 6.5 k € | 9% | 0 | — | 28.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, E. Vilde tee 142 korteriühistu
- SQ lap OÜ
- Tallinn, Katleri tn 17 korteriühistu
- Tallinn, Linnamäe tee 47 korteriühistu
- osaühing Forcom
- H4C OÜ
- D&S East Global Solutions OÜ
- Saona Real Estate Eesti OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tehnika tn 2-16
- Registreeritud: 1999-11-24
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Mare Käit — Juhatuse liige (alates 2012-10-08)