OSAÜHING ZINTOST
Tegevus
OSAÜHING ZINTOST on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 636.5 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #924 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
636.5 k €
▲ 5.3%aasta-aastas
▲ 49×üle sektori mediaani
Kasum
526.3 k €
▲ 29.9%aasta-aastas
Kasumimarginaal
82.7%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
9.48 M €
Kasv
Käive
636.5 k €
▲ 5.3%
1a
▲ 3.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
526.3 k €
▲ 29.9%
1a
▲ 9.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
636.5 k €
Kasumi trend
526.3 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital94%
- Kohustused6%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 636.5 k € | ▲ 5.3% | 526.3 k € | 83% | 0 | — | 9.48 M € |
| 2023 ✓ | 604.7 k € | ▼ 2.8% | 405.1 k € | 67% | 0 | — | 8.96 M € |
| 2022 ✓ | 622.0 k € | ▲ 7.2% | 221.4 k € | 36% | 0 | — | 8.55 M € |
| 2021 ✓ | 580.4 k € | ▲ 13.2% | 406.6 k € | 70% | 0 | — | 8.33 M € |
| 2020 ✓ | 512.6 k € | — | -241.2 k € | -47% | 0 | — | 7.93 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- OÜ Kawe Tower
- OSAÜHING PITEK ARENDUS
- OSAÜHING SIMPES GRUPP
- PESA Kinnisvara OÜ
- Tori vald, Sindi linn, Kooli tn 7b korteriühistu
- Moonraker OÜ
- EfTEN SPV11 OÜ
- Viimsi Properties OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139e/2-6
- Registreeritud: 2000-01-14
- KMKR nr: EE100929146
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Kirill Vladimirovich Silkin — Juhatuse liige (alates 2023-07-11)
- Anton Kruglov — Prokurist (alates 2023-07-11)