Aurincop OÜ
Tegevus
Aurincop OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 104.4 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #3623 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
104.4 k €
▲ 9.7%aasta-aastas
▲ 8.0×üle sektori mediaani
Kasum
36.6 k €
▲ 7.0%aasta-aastas
Kasumimarginaal
35.1%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
423.9 k €
Kasv
Käive
104.4 k €
▲ 9.7%
1a
▼ 0.6%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
36.6 k €
▲ 7.0%
1a
▲ 6.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
104.4 k €
Kasumi trend
36.6 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital49%
- Kohustused51%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 104.4 k € | ▲ 9.7% | 36.6 k € | 35% | 0 | — | 423.9 k € |
| 2023 | 95.2 k € | ▼ 22.9% | 34.2 k € | 36% | 0 | — | 387.3 k € |
| 2022 | 123.5 k € | ▲ 16.0% | 63.9 k € | 52% | 0 | — | 353.0 k € |
| 2021 | 106.4 k € | ▲ 36.7% | 30.8 k € | 29% | 0 | — | 289.1 k € |
| 2020 | 77.9 k € | — | -26.3 k € | -34% | 0 | — | 258.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
- Keskuse Kodud OÜ
- Rae vald, Jüri alevik, Mõisa tn 8, Mõisa tn 8a korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 38/7
- Registreeritud: 2000-01-20
- KMKR nr: EE100888106
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Havagram OÜ60.02%
- Allar Mihkelson100.00%
- Allar Mihkelson39.98%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Allar Mihkelson — Juhatuse liige (alates 2016-02-01)
- Olev Mihkelson — Juhatuse liige (alates 2000-06-14)