OÜ Trazo
Tegevus
OÜ Trazo on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 548.5 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #1073 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
548.5 k €
▼ 3.5%aasta-aastas
▲ 42×üle sektori mediaani
Kasum
221.6 k €
▼ 25.7%aasta-aastas
Kasumimarginaal
40.4%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
3.82 M €
Kasv
Käive
548.5 k €
▼ 3.5%
1a
▲ 8.9%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
221.6 k €
▼ 25.7%
1a
▲ 12.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
548.5 k €
Kasumi trend
221.6 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital99%
- Kohustused1%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 548.5 k € | ▼ 3.5% | 221.6 k € | 40% | 0 | — | 3.82 M € |
| 2023 ✓ | 568.2 k € | ▼ 6.0% | 298.2 k € | 52% | 0 | — | 3.91 M € |
| 2022 ✓ | 604.2 k € | ▲ 42.3% | 244.9 k € | 41% | 0 | — | 3.97 M € |
| 2021 ✓ | 424.6 k € | ▲ 58.0% | 157.5 k € | 37% | 0 | — | 3.83 M € |
| 2020 ✓ | 268.7 k € | — | 50.2 k € | 19% | 0 | — | 3.87 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Osaühing M5
- Harku Invest OÜ
- Workland Tallinn OÜ
- Tallinn Rent OÜ
- Mai Keskus OÜ
- Goodson & RED OÜ
- Rapla vald, Rapla linn, Välja tn 8 korteriühistu
- Tanassilma OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Vilmsi tn 32-14
- Registreeritud: 2000-05-09
- KMKR nr: EE100659885
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
- Johanna Sofia Granlund
- Niklas Sebastian Granlund
- Reija Hannele Granlund
Juhatus (1)
- Margus Arvisto — Juhatuse liige (alates 2001-01-08)