OÜ TRITEC GRUPP
Tegevus
OÜ TRITEC GRUPP on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 237.0 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #1995 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
237.0 k €
▲ 1757%aasta-aastas
▲ 18×üle sektori mediaani
Kasum
-1.4 k €
▼ 113%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-0.6%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
163.9 k €
Kasv
Käive
237.0 k €
▲ 1757%
1a
▲ 38.6%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-1.4 k €
▼ 113%
1a
▼ 44.5%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
237.0 k €
Kasumi trend
-1.4 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital77%
- Kohustused23%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 237.0 k € | ▲ 1757% | -1.4 k € | -1% | 0 | — | 163.9 k € |
| 2023 | 12.8 k € | ▲ 0.0% | 10.3 k € | 81% | 0 | — | 165.3 k € |
| 2022 | 12.8 k € | ▼ 85.7% | 8.8 k € | 69% | 0 | — | 155.0 k € |
| 2021 | 89.0 k € | ▼ 38.3% | -8.1 k € | -9% | 0 | — | 146.2 k € |
| 2020 | 144.2 k € | — | 103.1 k € | 72% | 0 | — | 154.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Hansakodu OÜ
- R&T Property OÜ
- aktsiaselts DENTES
- SAXUM OÜ
- ProFortis OÜ
- Tallinn, Mulla tn 4 korteriühistu
- Osaühing Nautilo
- Martinite OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mingi tn 5-73
- Registreeritud: 2000-07-27
- KMKR nr: EE100636387
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Igor Tšegurov — Juhatuse liige (alates 2015-06-04)