osaühing SEPP KAUBANDUS
Tegevus
osaühing SEPP KAUBANDUS on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 109.6 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #3472 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
109.6 k €
▲ 19.1%aasta-aastas
▲ 8.4×üle sektori mediaani
Kasum
16.3 k €
▲ 148%aasta-aastas
Kasumimarginaal
14.9%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
479.6 k €
Kasv
Käive
109.6 k €
▲ 19.1%
1a
▲ 20.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
16.3 k €
▲ 148%
1a
▼ 16.6%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
109.6 k €
Kasumi trend
16.3 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital61%
- Kohustused39%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 109.6 k € | ▲ 19.1% | 16.3 k € | 15% | 0 | — | 479.6 k € |
| 2023 | 92.0 k € | ▲ 18.0% | 6.6 k € | 7% | 0 | — | 463.3 k € |
| 2022 | 78.0 k € | ▲ 24.2% | 9.9 k € | 13% | 0 | — | 456.7 k € |
| 2021 | 62.8 k € | ▲ 17.9% | 28.1 k € | 45% | 0 | — | 446.8 k € |
| 2020 | 53.3 k € | — | 9.1 k € | 17% | 0 | — | 421.1 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Nõmme Valduse OÜ
- Osaühing Sulevimägi
- TYÖ estate OÜ
- Meka Homes OÜ
- Tallinn, Virbi tn 12 korteriühistu
- Teletere OÜ
- Osaühing JÄÄKRISTALL
- Luks Holding Estonia OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Tartu maakond, Kastre vald, Melliste küla, Mäe tee 28
- Registreeritud: 2001-04-27
- KMKR nr: EE100690873
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Martin Sepp — Juhatuse liige (alates 2025-09-22)
- Tõnu Sepp — Juhatuse liige (alates 2001-04-27)