Osaühing Raemets
Tegevus
Osaühing Raemets on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 5.7 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #21344 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2025)
Käive
5.7 k €
▲ 10.5%aasta-aastas
▼ 2.3×alla sektori mediaani
Kasum
5.1 k €
▲ 46.4%aasta-aastas
Kasumimarginaal
89.3%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
152.4 k €
Kasv
Käive
5.7 k €
▲ 10.5%
1a
▼ 50.4%
3a CAGR
▼ 5.2%
5a CAGR
Kasum
5.1 k €
▲ 46.4%
1a
▼ 41.3%
3a CAGR
▼ 15.2%
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
5.7 k €
Kasumi trend
5.1 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital100%
- Kohustused0%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.7 k € | ▲ 10.5% | 5.1 k € | 89% | 0 | — | 152.4 k € |
| 2024 | 5.1 k € | ▲ 10.3% | 3.5 k € | 67% | 0 | — | 147.3 k € |
| 2023 | 4.7 k € | ▼ 90.0% | 3.7 k € | 80% | 0 | — | 143.9 k € |
| 2022 | 46.6 k € | ▲ 1.4% | 25.1 k € | 54% | 0 | — | 140.2 k € |
| 2021 | 46.0 k € | ▲ 519% | 12.5 k € | 27% | 1 | 46.0 k € | 180.1 k € |
| 2020 | 7.4 k € | — | 11.6 k € | 156% | 0 | — | 169.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Valga vald, Kaagjärve küla, Sinilille korteriühistu
- Jõhvi vald, Järve küla, Järve küla 3 korteriühistu
- AL Homes OÜ
- Tartu linn, Sinika tn 15 korteriühistu
- Jõgeva vald, Palamuse alevik, Uus tn 10 korteriühistu
- Idyllium OÜ
- Tallinn, Spordi tn 24 korteriühistu
- Kehtna vald, Kehtna alevik, Viljandi mnt 4 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Pärnu maakond, Saarde vald, Ilvese küla, Lehtmetsa
- Registreeritud: 2002-12-04
- KMKR nr: EE100799156
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
- Andres Killo
- Mihkel Killo
Juhatus (1)
- Kadrian Killo — Juhatuse liige (alates 2003-03-21)