OÜ STIKOLAR
Tegevus
OÜ STIKOLAR on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 5.4 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #21563 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
5.4 k €
▲ 1.8%aasta-aastas
▼ 2.4×alla sektori mediaani
Kasum
-5.3 k €
▼ 0.0%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-96.6%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
96.5 k €
Kasv
Käive
5.4 k €
▲ 1.8%
1a
▼ 3.2%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-5.3 k €
▼ 0.0%
1a
▲ 18.5%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
5.4 k €
Kasumi trend
-5.3 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital99%
- Kohustused1%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.4 k € | ▲ 1.8% | -5.3 k € | -97% | 0 | — | 96.5 k € |
| 2023 | 5.3 k € | ▼ 7.4% | -5.3 k € | -98% | 0 | — | 101.8 k € |
| 2022 | 5.8 k € | ▼ 3.8% | -4.6 k € | -79% | 0 | — | 107.0 k € |
| 2021 | 6.0 k € | ▼ 16.2% | -3.2 k € | -53% | 0 | — | 111.6 k € |
| 2020 | 7.2 k € | — | -77 € | -1% | 0 | — | 114.8 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Saku vald, Saku alevik, Teaduse tn 9 korteriühistu
- Real Estate Center OÜ
- MeieVarad OÜ
- Osaühing Perimo
- Arcasa OÜ
- Saaremaa vald, Laimjala küla, Vidriku korteriühistu
- Lääne-Harju vald, Lehola küla, Kellamäe tee 4 korteriühistu
- Saaremaa vald, Kuressaare linn, Uus-Roomassaare tn 40 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Valga maakond, Otepää vald, Otepää linn, Jaani tn 3
- Registreeritud: 2003-04-07
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Tarmo Ladva — Juhatuse liige (alates 2003-04-07)
- Toomas Ladva — Juhatuse liige (alates 2003-04-07)