Baltic Resurs OÜ
Tegevus
Baltic Resurs OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused” (EMTAK 68329). Aastakäive on 208.9 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #2178 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
208.9 k €
▲ 268%aasta-aastas
▲ 16×üle sektori mediaani
Kasum
21.4 k €
▲ 89.5%aasta-aastas
Kasumimarginaal
10.2%
Töötajad
0
▼ 100%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
186.1 k €
Kasv
Käive
208.9 k €
▲ 268%
1a
▲ 117%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
21.4 k €
▲ 89.5%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
▼ 100%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
208.9 k €
Kasumi trend
21.4 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital56%
- Kohustused44%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 208.9 k € | ▲ 268% | 21.4 k € | 10% | 0 | — | 186.1 k € |
| 2023 | 56.8 k € | ▼ 28.1% | 11.3 k € | 20% | 1 | 56.8 k € | 164.7 k € |
| 2022 | 79.0 k € | ▲ 285% | 42.8 k € | 54% | 1 | 79.0 k € | 153.4 k € |
| 2021 | 20.5 k € | ▲ 40.5% | -1.7 k € | -8% | 2 | 10.3 k € | 110.7 k € |
| 2020 | 14.6 k € | — | -10.7 k € | -73% | 2 | 7.3 k € | 112.4 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- JEst Properties OÜ
- APW Varahaldus OÜ
- Jõhvi Kaubakeskuse OÜ
- Tiit Investments OÜ
- Hensar OÜ
- Alexula Estate OÜ
- Tallinn, Puhangu tn 4a korteriühistu
- TrusTek OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Kunderi tn 39a-13
- Registreeritud: 2004-09-15
- KMKR nr: EE100935538
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Carlos Antonio Leon Montero — Juhatuse liige (alates 2008-04-24)