Energiamaja OÜ
Tegevus
Energiamaja OÜ on väikeettevõte ehitus sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Elamute ja mitteeluhoonete ehitus” (EMTAK 41201). Aastakäive on 4.32 M € ja ettevõttes töötab 1 inimest, mis paigutub ehitus sektori #231 kohale 21 572 ettevõttest.
Maksuvõlg
4.2 k €Andmed seisuga 2026-05-11
- Vanim tasumata nõue2024-04-10
Ülevaade (2022)
Käive
4.32 M €
▲ 25.4%aasta-aastas
▲ 114×üle sektori mediaani
Kasum
-300.5 k €
▼ 982%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-7.0%
Töötajad
1
· 0.0%aasta-aastas
≈sektori mediaani lähedal
Käive töötaja kohta
4.32 M €
Tööjõukulu töötaja kohta
-39.0 k €
Omakapital
40.7 k €
Kasv
Käive
4.32 M €
▲ 25.4%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-300.5 k €
▼ 982%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
1
· 0.0%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
4.32 M €
Kasumi trend
-300.5 k €
Töötajate arvu trend
1
Kapitalistruktuur
- Omakapital16%
- Kohustused84%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 4.32 M € | ▲ 25.4% | -300.5 k € | -7% | 1 | 4.32 M € | 40.7 k € |
| 2021 ✓ | 3.44 M € | ▼ 52.4% | -27.8 k € | -1% | 1 | 3.44 M € | 1.54 M € |
| 2020 ✓ | 7.23 M € | — | 526.7 k € | 7% | 1 | 7.23 M € | 1.57 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Firstel Group OÜ
- MIVO EHITUS OÜ
- RIAB Teedeehitus osaühing
- Osaühing Tefire Group
- AreX Capital OÜ
- Maru THM osaühing
- Osaühing Merilux Ehitus
- Warren Asfalt OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 9
- Registreeritud: 2007-09-26
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- OÜ Printer33.33%
- Omanikukonto: Mari Liblik33.33%
- Omanikukonto: VALVI LIBLIK33.33%
- Meus Invest OÜ33.33%
- Heiki Õitspuu100.00%
- A&A Investeeringute OÜ33.33%
- Aivar Villemson100.00%
- MSF Invest OÜ30.00%
- Osaühing Suits Holdings100.00%
- Sergei Suits25.00%
- OÜ Sapling Capital25.00%
- Aare Võsu94.00%
- Heidi Võsu-Tatter6.00%
- Aare Võsu94.00%
- Heidi Võsu-Tatter6.00%
- Osaühing VE Invest12.50%
- Eva Veinberg100.00%
- Osaühing MN Invest12.50%
- Mati Nõmmiste100.00%
- Mati Nõmmiste100.00%
- Suits Invest OÜ7.27%
- Artur Suits100.00%
- Osaühing Alasniidu5.45%
- Polar Inc OÜ100.00%
- Osaühing MN Invest3.64%
- Mati Nõmmiste100.00%
- Mati Nõmmiste100.00%
- OÜ Sapling Capital3.64%
- Aare Võsu94.00%
- Heidi Võsu-Tatter6.00%
- Aare Võsu94.00%
- Heidi Võsu-Tatter6.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (3)
- Lembit Tampere — Juhatuse liige (alates 2014-01-13)
- Heiki Õitspuu — Juhatuse liige (alates 2009-04-21)
- Aivar Villemson — Juhatuse liige (alates 2008-12-30)