OÜ Penthouse
Tegevus
OÜ Penthouse on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 128.4 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #3104 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
128.4 k €
▲ 5.9%aasta-aastas
▲ 9.8×üle sektori mediaani
Kasum
51.7 k €
▼ 5.4%aasta-aastas
Kasumimarginaal
40.3%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
1.10 M €
Kasv
Käive
128.4 k €
▲ 5.9%
1a
▲ 6.7%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
51.7 k €
▼ 5.4%
1a
▼ 12.5%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
128.4 k €
Kasumi trend
51.7 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital73%
- Kohustused27%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 128.4 k € | ▲ 5.9% | 51.7 k € | 40% | 0 | — | 1.10 M € |
| 2023 | 121.2 k € | ▲ 1.1% | 54.7 k € | 45% | 0 | — | 1.09 M € |
| 2022 | 119.9 k € | ▲ 13.3% | 95.8 k € | 80% | 0 | — | 1.04 M € |
| 2021 | 105.8 k € | ▲ 18.7% | 77.2 k € | 73% | 0 | — | 941.9 k € |
| 2020 | 89.1 k € | — | 55.6 k € | 62% | 0 | — | 864.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- El Finn Productions OÜ
- Valga vald, Valga linn, J. Kuperjanovi tn 74 korteriühistu
- Tallinn, E. Vilde tee 52 korteriühistu
- Osaühing Ordesall Group
- Maardu linn, Ringi tn 54 korteriühistu
- Queen of Five Real Estate OÜ
- Västriku 2b OÜ
- allforbeauty OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Ehitajate tee 114
- Registreeritud: 2008-03-04
- KMKR nr: EE101213505
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Red Invest OÜ50.00%
- Anneli Heinsoo100.00%
- OÜ Lillela50.00%
- Omanikukonto: TÕNU SCHILF100.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Tõnu Schilf — Juhatuse liige (alates 2008-03-04)