osaühing ALFAHALDUS
Tegevus
osaühing ALFAHALDUS on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 54.1 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #5997 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
54.1 k €
▲ 16.3%aasta-aastas
▲ 4.1×üle sektori mediaani
Kasum
1.5 k €
▲ 111%aasta-aastas
Kasumimarginaal
2.7%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
4.4 k €
Kasv
Käive
54.1 k €
▲ 16.3%
1a
▲ 30.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
1.5 k €
▲ 111%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
54.1 k €
Kasumi trend
1.5 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital17%
- Kohustused83%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 54.1 k € | ▲ 16.3% | 1.5 k € | 3% | 0 | — | 4.4 k € |
| 2023 | 46.6 k € | ▲ 9.3% | -13.4 k € | -29% | 0 | — | 2.9 k € |
| 2022 | 42.6 k € | ▲ 74.7% | 51 € | 0% | 0 | — | 16.3 k € |
| 2021 | 24.4 k € | ▼ 44.5% | -1.9 k € | -8% | 0 | — | 16.3 k € |
| 2020 | 44.0 k € | — | 674 € | 2% | 0 | — | 18.2 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Helar Holding OÜ
- Türi vald, Särevere alevik, Jõe tn 19 korteriühistu
- Tallinn, Järveotsa tee 5 korteriühistu
- ACB Services OÜ
- MP Invest Grupp OÜ
- Elite Apartments OÜ
- Tallinn, Paekaare tn 54, Paekaare tn 68 korteriühistu
- Tallinn, Uus-Sadama tn 16 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Pirni tn 12
- Registreeritud: 2008-10-30
- KMKR nr: EE101280936
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Ahti Kurm — Juhatuse liige (alates 2009-05-14)