Stipend Investments OÜ
Tegevus
Stipend Investments OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 141.3 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #2890 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
141.3 k €
▼ 69.5%aasta-aastas
▲ 11×üle sektori mediaani
Kasum
92.5 k €
▲ 392%aasta-aastas
Kasumimarginaal
65.5%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
831.4 k €
Kasv
Käive
141.3 k €
▼ 69.5%
1a
▼ 6.6%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
92.5 k €
▲ 392%
1a
▼ 16.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
141.3 k €
Kasumi trend
92.5 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital54%
- Kohustused46%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 141.3 k € | ▼ 69.5% | 92.5 k € | 65% | 0 | — | 831.4 k € |
| 2023 | 463.4 k € | ▲ 741% | 18.8 k € | 4% | 0 | — | 738.9 k € |
| 2022 | 55.1 k € | ▼ 68.2% | 162.1 k € | 294% | 1 | 55.1 k € | 720.1 k € |
| 2021 | 173.2 k € | ▲ 5748% | 158.2 k € | 91% | 0 | — | 557.9 k € |
| 2020 | 3.0 k € | — | 351.4 k € | 11862% | 0 | — | 399.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Newsec Valuations EE OÜ
- DMV Kinnisvara OÜ
- ARUNEST OÜ
- TAFIT GRUPP OÜ
- Melistate OÜ
- Kvare Invest OÜ
- Tallinn, Tartu mnt 56 korteriühistu
- Taket Haldus OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Tallinna mnt 12
- Registreeritud: 2009-02-26
- KMKR nr: EE101305866
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Versatil Osaühing33.35%
- Janar Kirss100.00%
- Alu Varahaldus OÜ33.35%
- Kristjan Aller100.00%
- Tools Home OÜ16.65%
- S-RE Holding OÜ100.00%
- Andres Tamleht100.00%
- Andres Tamleht100.00%
- S-RE Holding OÜ16.65%
- Andres Tamleht100.00%
- Andres Tamleht100.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Kristjan Aller — Juhatuse liige (alates 2019-07-23)
- Janar Kirss — Juhatuse liige (alates 2009-04-28)