Hiirepesa OÜ
Tegevus
Hiirepesa OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Kinnisvarateenuste vahendusteenus” (EMTAK 68311). Aastakäive on 50.0 k € ja ettevõttes töötab 1 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #6377 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
50.0 k €
▲ 21.3%aasta-aastas
▲ 3.8×üle sektori mediaani
Kasum
307 €
▼ 79.6%aasta-aastas
Kasumimarginaal
0.6%
Töötajad
1
· 0.0%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
50.0 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
28.8 k €
Omakapital
31.3 k €
Kasv
Käive
50.0 k €
▲ 21.3%
1a
▼ 10.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
307 €
▼ 79.6%
1a
▼ 78.8%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
1
· 0.0%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
50.0 k €
Kasumi trend
307 €
Töötajate arvu trend
1
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital64%
- Kohustused36%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 50.0 k € | ▲ 21.3% | 307 € | 1% | 1 | 50.0 k € | 31.3 k € |
| 2023 | 41.2 k € | ▲ 1.1% | 1.5 k € | 4% | 1 | 41.2 k € | 54.4 k € |
| 2022 | 40.8 k € | ▼ 40.6% | 599 € | 1% | 0 | — | 58.2 k € |
| 2021 | 68.7 k € | ▲ 223% | 32.2 k € | 47% | 0 | — | 57.6 k € |
| 2020 | 21.3 k € | — | 7.9 k € | 37% | 0 | — | 25.4 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- ALU MV OÜ
- Eggera Housing OÜ
- Tallinn, Virmalise tn 9 korteriühistu
- TREstate OÜ
- HLV Real Estate OÜ
- Liven Kodu 18 OÜ
- Sunshine Properties OÜ
- OÜ Egidio
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tulika tn 5
- Registreeritud: 2009-03-04
- KMKR nr: EE102006339
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Kaisa Hiire — Juhatuse liige (alates 2009-03-04)