Develora OÜ
Tegevus
Develora OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 665.8 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #886 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
665.8 k €
▼ 89.0%aasta-aastas
▲ 51×üle sektori mediaani
Kasum
2.39 M €
▲ 187%aasta-aastas
Kasumimarginaal
358.5%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
19.46 M €
Kasv
Käive
665.8 k €
▼ 89.0%
1a
▼ 52.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
2.39 M €
▲ 187%
1a
▲ 7.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
665.8 k €
Kasumi trend
2.39 M €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital99%
- Kohustused1%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 665.8 k € | ▼ 89.0% | 2.39 M € | 358% | 0 | — | 19.46 M € |
| 2023 ✓ | 6.05 M € | — | 832.8 k € | 14% | 0 | — | 15.57 M € |
| 2022 ✓ | 0 € | ▼ 100% | -597.8 k € | — | 0 | — | 8.29 M € |
| 2021 ✓ | 6.02 M € | ▲ 402% | 1.93 M € | 32% | 0 | — | 8.49 M € |
| 2020 ✓ | 1.20 M € | — | 6.7 k € | 1% | 0 | — | 3.56 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- THÖRN PROPERTIES OÜ
- Viimsi Cliff OÜ
- Rakvere vald, Sõmeru alevik, Puiestee tn 11 korteriühistu
- osaühing PAEKO
- Kuma Arendus OÜ
- OÜ Domaine
- R & R Haldus OÜ
- OÜ Vändra Investeeringud
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, F. R. Kreutzwaldi tn 4
- Registreeritud: 2009-08-11
- KMKR nr: EE101317207
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- DataShift OÜ100.00%
- Aleksandr Kostin50.00%
- Sergei Astafjev50.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Dmitri Maksim — Juhatuse liige (alates 2015-04-14)