Kuuba Group OÜ
Tegevus
Kuuba Group OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 561.8 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #1038 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
561.8 k €
▲ 7.6%aasta-aastas
▲ 43×üle sektori mediaani
Kasum
467.9 k €
▲ 90.6%aasta-aastas
Kasumimarginaal
83.3%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
2.27 M €
Kasv
Käive
561.8 k €
▲ 7.6%
1a
▲ 18.8%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
467.9 k €
▲ 90.6%
1a
▲ 12.3%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
561.8 k €
Kasumi trend
467.9 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital29%
- Kohustused71%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 561.8 k € | ▲ 7.6% | 467.9 k € | 83% | 0 | — | 2.27 M € |
| 2023 ✓ | 522.0 k € | ▼ 7.1% | 245.5 k € | 47% | 0 | — | 1.80 M € |
| 2022 ✓ | 561.9 k € | ▲ 67.7% | 287.6 k € | 51% | 0 | — | 1.56 M € |
| 2021 ✓ | 335.0 k € | ▲ 78.2% | 330.7 k € | 99% | 0 | — | 1.27 M € |
| 2020 ✓ | 188.0 k € | — | 144.8 k € | 77% | 0 | — | 938.7 k € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Raasiku vald, Aruküla alevik, Sügise tn 2 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kohtu tn 10-1
- Registreeritud: 2009-11-12
- KMKR nr: EE102024544
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Kristina Šmigun-Vähi — Juhatuse liige (alates 2016-06-20)