Hoidla tee OÜ
Tegevus
Hoidla tee OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 52.9 k € ja ettevõttes töötab 1 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #6096 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
52.9 k €
▼ 79.1%aasta-aastas
▲ 4.1×üle sektori mediaani
Kasum
-226.0 k €
▲ 53.8%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-426.9%
Töötajad
1
—
Käive töötaja kohta
52.9 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
-11.5 k €
Omakapital
20.3 k €
Kasv
Käive
52.9 k €
▼ 79.1%
1a
▼ 51.7%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-226.0 k €
▲ 53.8%
1a
▲ 148%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
1
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
52.9 k €
Kasumi trend
-226.0 k €
Töötajate arvu trend
1
Kapitalistruktuur
- Omakapital1%
- Kohustused99%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 52.9 k € | ▼ 79.1% | -226.0 k € | -427% | 1 | 52.9 k € | 20.3 k € |
| 2023 ✓ | 253.0 k € | ▼ 48.1% | -489.1 k € | -193% | 0 | — | -313.7 k € |
| 2022 ✓ | 487.0 k € | ▲ 3.8% | 54.5 k € | 11% | 0 | — | 175.4 k € |
| 2021 ✓ | 468.9 k € | ▲ 2.3% | -14.9 k € | -3% | 0 | — | 120.9 k € |
| 2020 ✓ | 458.6 k € | — | -654.0 k € | -143% | 0 | — | 8.3 k € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Osaühing Estonian Estates
- TAKK&Son Invest OÜ
- NJ Development Group OÜ
- Tallinn, Mustamäe tee 141 korteriühistu
- Henri's Grupp OÜ
- Idegran House OÜ
- Narva linn, Rahu tn 30 korteriühistu
- OÜ Venatio
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 14
- Registreeritud: 2010-07-22
- KMKR nr: EE101394026
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Cortina Invest OÜ99.91%
- Luise Holding OÜ0.09%
- Société Civile Immobiliére RICE100.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Mirjam-Mari Marastu — Juhatuse liige (alates 2023-07-24)