Offix OÜ
Tegevus
Offix OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 64.0 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #5293 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
64.0 k €
▼ 7.1%aasta-aastas
▲ 4.9×üle sektori mediaani
Kasum
4.5 k €
▼ 89.0%aasta-aastas
Kasumimarginaal
7.0%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
734.3 k €
Kasv
Käive
64.0 k €
▼ 7.1%
1a
▼ 5.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
4.5 k €
▼ 89.0%
1a
▼ 16.2%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
64.0 k €
Kasumi trend
4.5 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital89%
- Kohustused11%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 64.0 k € | ▼ 7.1% | 4.5 k € | 7% | 0 | — | 734.3 k € |
| 2023 | 68.9 k € | ▼ 6.0% | 40.9 k € | 59% | 0 | — | 479.8 k € |
| 2022 | 73.3 k € | ▼ 2.3% | 50.6 k € | 69% | 0 | — | 438.9 k € |
| 2021 | 75.0 k € | ▲ 52.3% | 7.6 k € | 10% | 0 | — | 388.3 k € |
| 2020 | 49.3 k € | — | 8.8 k € | 18% | 0 | — | 380.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- EDU Kapital OÜ
- Osaühing KLAASIFLORA
- Kalma Hood OÜ
- Viimsi vald, Haabneeme alevik, Randvere tee 17 korteriühistu
- Primeton Kinnisvara OÜ
- Real Estate Club OÜ
- Tallinn, Vindi tn 18a korteriühistu
- OÜ Romasson
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Nisu tn 52
- Registreeritud: 2011-11-30
- KMKR nr: EE101550080
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Marten Ernits — Juhatuse liige (alates 2023-01-12)
- Sille Männiste — Juhatuse liige (alates 2012-08-22)