Vuokra OÜ
Tegevus
Vuokra OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 124.2 k € ja ettevõttes töötab 1 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #3171 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
124.2 k €
▼ 0.1%aasta-aastas
▲ 9.5×üle sektori mediaani
Kasum
84.4 k €
▼ 80.6%aasta-aastas
Kasumimarginaal
67.9%
Töötajad
1
—
Käive töötaja kohta
124.2 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
2.3 k €
Omakapital
1.82 M €
Kasv
Käive
124.2 k €
▼ 0.1%
1a
▲ 35.7%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
84.4 k €
▼ 80.6%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
1
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
124.2 k €
Kasumi trend
84.4 k €
Töötajate arvu trend
1
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital91%
- Kohustused9%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 124.2 k € | ▼ 0.1% | 84.4 k € | 68% | 1 | 124.2 k € | 1.82 M € |
| 2023 | 124.3 k € | ▲ 24.9% | 434.6 k € | 350% | 0 | — | 1.98 M € |
| 2022 | 99.6 k € | ▲ 100% | 128.7 k € | 129% | 0 | — | 2.22 M € |
| 2021 | 49.7 k € | ▼ 22.2% | -19.1 k € | -38% | 0 | — | 2.09 M € |
| 2020 | 63.9 k € | — | -12.7 k € | -20% | 0 | — | 2.11 M € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Muldvalge tn 1 korteriühistu
- Tallinn, Keskuse tn 6 korteriühistu
- Osaühing Vitelium
- Kopparberg Kinnisvara OÜ
- Promis OÜ
- Havre OÜ
- Urlak OÜ
- Tallinn, Akadeemia tee 2 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 46
- Registreeritud: 2011-12-29
- KMKR nr: EE102668641
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Juha Efim Roma Beirad — Juhatuse liige (alates 2017-04-24)