OÜ Topflora
Tegevus
OÜ Topflora on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 102.4 k € ja ettevõttes töötab 1 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #3686 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
102.4 k €
▲ 3.5%aasta-aastas
▲ 7.8×üle sektori mediaani
Kasum
293.9 k €
▲ 246%aasta-aastas
Kasumimarginaal
286.9%
Töötajad
1
· 0.0%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
102.4 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
-20.4 k €
Omakapital
2.04 M €
Kasv
Käive
102.4 k €
▲ 3.5%
1a
▲ 22.2%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
293.9 k €
▲ 246%
1a
▲ 65.2%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
1
· 0.0%
1a
· 0.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
102.4 k €
Kasumi trend
293.9 k €
Töötajate arvu trend
1
Kapitalistruktuur
- Omakapital96%
- Kohustused4%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 102.4 k € | ▲ 3.5% | 293.9 k € | 287% | 1 | 102.4 k € | 2.04 M € |
| 2023 | 99.0 k € | ▲ 1.4% | 85.0 k € | 86% | 1 | 99.0 k € | 1.77 M € |
| 2022 | 97.6 k € | ▲ 74.0% | 162.2 k € | 166% | 1 | 97.6 k € | 1.71 M € |
| 2021 | 56.1 k € | ▲ 74.1% | 65.1 k € | 116% | 1 | 56.1 k € | 1.57 M € |
| 2020 | 32.2 k € | — | 66.4 k € | 206% | 0 | — | 1.51 M € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Bentlain OÜ
- OÜ Siilike
- Tallinn, Linnamäe tee 49 korteriühistu
- Star Invest OÜ
- Kohtla-Järve linn, Sinivoore tn 13 korteriühistu
- LAMTE1 OÜ
- Tallinn, Mingi tn 5 korteriühistu
- Soldi Rent OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Saku vald, Saku alevik, Pähklimäe tee 20
- Registreeritud: 2012-07-31
- KMKR nr: EE101648316
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Mart Ungerson — Juhatuse liige (alates 2012-07-31)