Propet Eesti OÜ
Tegevus
Propet Eesti OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 12.5 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #16331 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
12.5 k €
▲ 13.1%aasta-aastas
≈sektori mediaani lähedal
Kasum
4.9 k €
▲ 155%aasta-aastas
Kasumimarginaal
39.0%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
152.5 k €
Kasv
Käive
12.5 k €
▲ 13.1%
1a
▼ 66.9%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
4.9 k €
▲ 155%
1a
▼ 20.8%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
12.5 k €
Kasumi trend
4.9 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital98%
- Kohustused2%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12.5 k € | ▲ 13.1% | 4.9 k € | 39% | 0 | — | 152.5 k € |
| 2023 | 11.1 k € | ▼ 95.9% | -8.9 k € | -80% | 0 | — | 147.6 k € |
| 2022 | 270.4 k € | ▼ 21.7% | 59.5 k € | 22% | 0 | — | 156.5 k € |
| 2021 | 345.5 k € | ▼ 51.6% | 9.8 k € | 3% | 0 | — | 97.0 k € |
| 2020 | 713.9 k € | — | 47.0 k € | 7% | 0 | — | 87.2 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Kärdla Kiriku Sihtasutus
- Romeena OÜ
- Tartu linn, Ropka tn 19 korteriühistu
- Osaühing AXATEM
- VKN Invest OÜ
- Prima Real Estate OÜ
- Osaühing Mergo Holding
- Stark Holding OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tatari tn 42-7
- Registreeritud: 2013-01-17
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Stanislav Skorb — Menetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isik (alates 2017-12-05)
- Roman Lešihhin — Juhatuse liige (alates 2016-12-22)