HomeRent Real Estate Osaühing
Tegevus
HomeRent Real Estate Osaühing on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 29.9 k € ja ettevõttes töötab 1 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #9935 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
29.9 k €
▼ 23.4%aasta-aastas
▲ 2.3×üle sektori mediaani
Kasum
311.4 k €
▲ 593%aasta-aastas
Kasumimarginaal
1042.2%
Töötajad
1
· 0.0%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
29.9 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
590 €
Omakapital
844.9 k €
Kasv
Käive
29.9 k €
▼ 23.4%
1a
▼ 7.5%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
311.4 k €
▲ 593%
1a
▲ 151%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
1
· 0.0%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
29.9 k €
Kasumi trend
311.4 k €
Töötajate arvu trend
1
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital74%
- Kohustused26%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 29.9 k € | ▼ 23.4% | 311.4 k € | 1042% | 1 | 29.9 k € | 844.9 k € |
| 2023 | 39.0 k € | ▼ 4.8% | 45.0 k € | 115% | 1 | 39.0 k € | 537.5 k € |
| 2022 | 41.0 k € | ▲ 8.4% | 32.3 k € | 79% | 0 | — | 492.5 k € |
| 2021 | 37.8 k € | ▲ 8.7% | 19.7 k € | 52% | 0 | — | 460.2 k € |
| 2020 | 34.8 k € | — | 1.1 k € | 3% | 0 | — | 440.5 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Siidisaba tn 11a // 11b // 11c korteriühistu
- OÜ Commodum entis
- Tallinn, Helme tn 14 korteriühistu
- Liiva Kinnisvara OÜ
- Tallinn, Roosikrantsi tn 4a korteriühistu
- Trade Solutions OÜ
- Pärnu linn, Mai tn 15 korteriühistu
- HAUSTA OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Männi tee 1a
- Registreeritud: 2013-02-06
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Osaühing A-ACCOUNTING100.00%
- Alar Kudeviita100.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Alar Kudeviita — Juhatuse liige (alates 2013-02-06)