Ilus selge päev OÜ
Tegevus
Ilus selge päev OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Kinnisvarateenuste vahendusteenus” (EMTAK 68311). Aastakäive on 56.4 k € ja ettevõttes töötab 1 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #5789 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
56.4 k €
▼ 1.8%aasta-aastas
▲ 4.3×üle sektori mediaani
Kasum
20.6 k €
▼ 28.5%aasta-aastas
Kasumimarginaal
36.5%
Töötajad
1
—
Käive töötaja kohta
56.4 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
7.7 k €
Omakapital
90.3 k €
Kasv
Käive
56.4 k €
▼ 1.8%
1a
▲ 1.5%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
20.6 k €
▼ 28.5%
1a
▼ 11.8%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
1
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
56.4 k €
Kasumi trend
20.6 k €
Töötajate arvu trend
1
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital97%
- Kohustused3%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 56.4 k € | ▼ 1.8% | 20.6 k € | 37% | 1 | 56.4 k € | 90.3 k € |
| 2023 | 57.5 k € | ▼ 2.0% | 28.8 k € | 50% | 0 | — | 88.4 k € |
| 2022 | 58.7 k € | ▲ 8.8% | 37.1 k € | 63% | 0 | — | 83.1 k € |
| 2021 | 53.9 k € | ▲ 69.9% | 30.0 k € | 56% | 0 | — | 46.0 k € |
| 2020 | 31.7 k € | — | 17.0 k € | 54% | 0 | — | 21.0 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- KV Erlen OÜ
- G Motors Trade OÜ
- Tallinn, Mahla tn 78 korteriühistu
- Osaühing REI
- Safe Rent OÜ
- SRB Invest OÜ
- Markar Kinnisvara OÜ
- OSAÜHING M.V.Food
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Harku vald, Liikva küla, Vikati tee 8
- Registreeritud: 2013-02-18
- KMKR nr: EE101613998
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Kaie Kass — Juhatuse liige (alates 2025-08-06)