Euroduo OÜ
Tegevus
Euroduo OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 54.2 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #5994 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
54.2 k €
▲ 2.8%aasta-aastas
▲ 4.1×üle sektori mediaani
Kasum
126.1 k €
▲ 434%aasta-aastas
Kasumimarginaal
232.8%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
266.0 k €
Kasv
Käive
54.2 k €
▲ 2.8%
1a
▼ 27.5%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
126.1 k €
▲ 434%
1a
▲ 55.7%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
54.2 k €
Kasumi trend
126.1 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital97%
- Kohustused3%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 54.2 k € | ▲ 2.8% | 126.1 k € | 233% | 0 | — | 266.0 k € |
| 2023 | 52.7 k € | ▲ 15.9% | 23.6 k € | 45% | 0 | — | 139.9 k € |
| 2022 | 45.5 k € | ▼ 68.1% | 21.9 k € | 48% | 0 | — | 116.3 k € |
| 2021 | 142.4 k € | ▲ 205% | 33.4 k € | 23% | 0 | — | 94.4 k € |
| 2020 | 46.7 k € | — | 12.8 k € | 27% | 1 | 46.7 k € | 117.0 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Paekaare tn 54, Paekaare tn 68 korteriühistu
- Elite Apartments OÜ
- Patlin Haldus OÜ
- Tallinn, Järveotsa tee 5 korteriühistu
- Blue Hawaii OÜ
- osaühing ALFAHALDUS
- Helar Holding OÜ
- Türi vald, Särevere alevik, Jõe tn 19 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Keskväljak 9
- Registreeritud: 2013-03-04
- KMKR nr: EE101619206
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Jakob Pehk — Juhatuse liige (alates 2013-03-04)