MSFU OÜ
Tegevus
MSFU OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 40.3 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #7520 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
40.3 k €
▼ 5.8%aasta-aastas
▲ 3.1×üle sektori mediaani
Kasum
728 €
▲ 113%aasta-aastas
Kasumimarginaal
1.8%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
266.9 k €
Kasv
Käive
40.3 k €
▼ 5.8%
1a
▼ 11.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
728 €
▲ 113%
1a
▼ 39.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
40.3 k €
Kasumi trend
728 €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital58%
- Kohustused42%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 40.3 k € | ▼ 5.8% | 728 € | 2% | 0 | — | 266.9 k € |
| 2023 | 42.8 k € | ▲ 4.7% | -5.6 k € | -13% | 0 | — | 266.1 k € |
| 2022 | 40.9 k € | ▼ 28.7% | 16.7 k € | 41% | 0 | — | 271.7 k € |
| 2021 | 57.3 k € | ▼ 38.4% | 3.2 k € | 6% | 0 | — | 255.0 k € |
| 2020 | 93.0 k € | — | 25.4 k € | 27% | 0 | — | 251.8 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Jaagu Kinnisvara OÜ
- BARMAK OÜ
- OÜ Fernando
- Home in Marbella OÜ
- Ufulu Capital OÜ
- Tallinn, Õismäe tee 58 korteriühistu
- Korteri Koristus OÜ
- En Taro Invest OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Silgu tn 17
- Registreeritud: 2013-04-22
- KMKR nr: EE101629791
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Sergei Jurkin — Juhatuse liige (alates 2013-04-22)