RIILSTEIT RENT OÜ
Tegevus
RIILSTEIT RENT OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 51.5 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #6218 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
51.5 k €
▼ 0.6%aasta-aastas
▲ 3.9×üle sektori mediaani
Kasum
-2.9 k €
▼ 108%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-5.6%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
300.7 k €
Kasv
Käive
51.5 k €
▼ 0.6%
1a
▲ 1.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-2.9 k €
▼ 108%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
51.5 k €
Kasumi trend
-2.9 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital99%
- Kohustused1%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 51.5 k € | ▼ 0.6% | -2.9 k € | -6% | 0 | — | 300.7 k € |
| 2023 | 51.8 k € | ▲ 0.7% | 35.3 k € | 68% | 0 | — | 303.5 k € |
| 2022 | 51.5 k € | ▲ 4.2% | 38.2 k € | 74% | 0 | — | 268.3 k € |
| 2021 | 49.4 k € | ▲ 23.5% | 32.9 k € | 67% | 0 | — | 230.1 k € |
| 2020 | 40.0 k € | — | 29.3 k € | 73% | 0 | — | 197.2 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Pärnu linn, Mihkli tn 2 // 2b korteriühistu
- Viimsi vald, Haabneeme alevik, Männi põik 2 korteriühistu
- Neddo Assets OÜ
- Tartu linn, Uus tn 5 korteriühistu
- Aktsiaselts TERMOISOLA
- Kohtla-Järve linn, Pärna tn 42 korteriühistu
- Tallinn, Sinimäe tn 11 korteriühistu
- OÜ Silsep
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Viljandi maakond, Viljandi linn, Suur-Kaare tn 68
- Registreeritud: 2013-05-30
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Rait Märtin — Juhatuse liige (alates 2015-05-19)