EfTEN SPV14 OÜ
Tegevus
EfTEN SPV14 OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 267.4 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #1822 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2025)
Käive
267.4 k €
▲ 0.7%aasta-aastas
▲ 20×üle sektori mediaani
Kasum
119.4 k €
▼ 33.5%aasta-aastas
Kasumimarginaal
44.6%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
1.68 M €
Kasv
Käive
267.4 k €
▲ 0.7%
1a
▲ 2.2%
3a CAGR
▲ 1.8%
5a CAGR
Kasum
119.4 k €
▼ 33.5%
1a
▼ 17.6%
3a CAGR
▼ 6.8%
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
267.4 k €
Kasumi trend
119.4 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital59%
- Kohustused41%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 267.4 k € | ▲ 0.7% | 119.4 k € | 45% | 0 | — | 1.68 M € |
| 2024 | 265.5 k € | ▲ 3.0% | 179.4 k € | 68% | 0 | — | 1.64 M € |
| 2023 ✓ | 257.7 k € | ▲ 3.0% | -51.3 k € | -20% | 0 | — | 1.79 M € |
| 2022 ✓ | 250.2 k € | ▲ 6.7% | 213.6 k € | 85% | 0 | — | 1.89 M € |
| 2021 ✓ | 234.5 k € | ▼ 4.2% | 178.7 k € | 76% | 0 | — | 1.72 M € |
| 2020 ✓ | 244.7 k € | — | 169.9 k € | 69% | 0 | — | 1.62 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Mugela OÜ
- Mariton Holding OÜ
- Viroonia Real Estate OÜ
- ASE IMMOBILI OÜ
- Luku Vara OÜ
- OÜ GMP Projekt-G
- Tartu linn, Anne tn 55 korteriühistu
- WICK'N FLAME OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. Lauteri tn 5
- Registreeritud: 2013-08-28
- KMKR nr: EE101658597
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Tõnu Uustalu — Juhatuse liige (alates 2013-08-28)
- Viljar Arakas — Juhatuse liige (alates 2013-08-28)