Ankur Apartments OÜ
Tegevus
Ankur Apartments OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 106.7 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #3549 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
106.7 k €
▲ 20.1%aasta-aastas
▲ 8.2×üle sektori mediaani
Kasum
44.6 k €
▲ 1901%aasta-aastas
Kasumimarginaal
41.8%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
204.5 k €
Kasv
Käive
106.7 k €
▲ 20.1%
1a
▲ 8.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
44.6 k €
▲ 1901%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
106.7 k €
Kasumi trend
44.6 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital28%
- Kohustused72%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 106.7 k € | ▲ 20.1% | 44.6 k € | 42% | 0 | — | 204.5 k € |
| 2023 | 88.9 k € | ▼ 10.2% | 2.2 k € | 3% | 0 | — | 159.9 k € |
| 2022 | 99.0 k € | ▲ 16.9% | -44.4 k € | -45% | 1 | 99.0 k € | 157.7 k € |
| 2021 | 84.7 k € | ▲ 165% | -38.4 k € | -45% | 2 | 42.3 k € | 202.2 k € |
| 2020 | 32.0 k € | — | -12.6 k € | -39% | 0 | — | 240.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Hammerhead OÜ
- Tallinn, A. H. Tammsaare tee 131 korteriühistu
- Tallinn, M. Härma tn 12a korteriühistu
- Viljandi linn, Reinu tee 12 korteriühistu
- OÜ Teilen
- OSAÜHING MERILO GRUPP
- TJT Varad OÜ
- Lutheri Rendipinnad OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, Narva-Jõesuu linn, Supeluse tn 1
- Registreeritud: 2013-12-20
- KMKR nr: EE102118434
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Mihhail Kuksov — Juhatuse liige (alates 2022-05-10)
- Janina Kuksova — Juhatuse liige (alates 2017-06-27)