Promptus Capital OÜ
Tegevus
Promptus Capital OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 136.4 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #2961 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
136.4 k €
▲ 5.2%aasta-aastas
▲ 10×üle sektori mediaani
Kasum
338.3 k €
▼ 2.9%aasta-aastas
Kasumimarginaal
248.1%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
4.21 M €
Kasv
Käive
136.4 k €
▲ 5.2%
1a
▲ 5.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
338.3 k €
▼ 2.9%
1a
▲ 72.2%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
136.4 k €
Kasumi trend
338.3 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital70%
- Kohustused30%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 136.4 k € | ▲ 5.2% | 338.3 k € | 248% | 0 | — | 4.21 M € |
| 2023 ✓ | 129.6 k € | ▲ 5.0% | 348.4 k € | 269% | 0 | — | 3.92 M € |
| 2022 ✓ | 123.5 k € | ▲ 5.0% | 3.26 M € | 2642% | 0 | — | 3.58 M € |
| 2021 | 117.6 k € | ▲ 4.9% | 66.2 k € | 56% | 0 | — | 363.9 k € |
| 2020 | 112.1 k € | — | 54.9 k € | 49% | 0 | — | 297.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- osaühing REMINOS
- Lighthouse Apartments OÜ
- Pirita Investments Fund OÜ
- Tallinn, Paekaare tn 58 korteriühistu
- ServadMaha OÜ
- aktsiaselts TIMMET
- Tallinn, K. Kärberi tn 17, K. Kärberi tn 19, K. Kärberi tn 21 korteriühistu
- Macote Capital OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, L. Koidula tn 38
- Registreeritud: 2014-06-04
- KMKR nr: EE102693263
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Natalie Teder — Juhatuse liige (alates 2014-10-08)