OÜ Sherlock Homes
Tegevus
OÜ Sherlock Homes on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 60.8 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #5482 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
60.8 k €
▲ 19.8%aasta-aastas
▲ 4.7×üle sektori mediaani
Kasum
22.8 k €
▼ 19.2%aasta-aastas
Kasumimarginaal
37.5%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
232.1 k €
Kasv
Käive
60.8 k €
▲ 19.8%
1a
▲ 8.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
22.8 k €
▼ 19.2%
1a
▲ 135%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
60.8 k €
Kasumi trend
22.8 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital28%
- Kohustused72%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 60.8 k € | ▲ 19.8% | 22.8 k € | 37% | 0 | — | 232.1 k € |
| 2023 | 50.8 k € | ▼ 8.6% | 28.2 k € | 56% | 0 | — | 209.3 k € |
| 2022 | 55.6 k € | ▲ 15.1% | 86.3 k € | 155% | 0 | — | 181.1 k € |
| 2021 | 48.3 k € | ▲ 16.4% | 1.8 k € | 4% | 0 | — | 94.7 k € |
| 2020 | 41.5 k € | — | 19.7 k € | 48% | 0 | — | 93.0 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- RT Haldus OÜ
- Tallinn, Kullassepa tn 4 // Niguliste tn 2 korteriühistu
- Osaühing Jäärak
- Tartu linn, Turu tn 3 korteriühistu
- Kambja vald, Ülenurme alevik, Tartu mnt 1 korteriühistu
- Osaühing GT Motors
- Cloud Grupp OÜ
- Osaühing ARTEX TRADE
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Retke tee 26-25
- Registreeritud: 2014-11-10
- KMKR nr: EE101756392
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)