Orkerena Invest OÜ
Tegevus
Orkerena Invest OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 5.7 k € ja ettevõttes töötab 1 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #21296 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
5.7 k €
▼ 94.0%aasta-aastas
▼ 2.3×alla sektori mediaani
Kasum
-115.2 k €
▼ 233%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-2014.1%
Töötajad
1
—
Käive töötaja kohta
5.7 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
1.0 k €
Omakapital
475.2 k €
Kasv
Käive
5.7 k €
▼ 94.0%
1a
▼ 60.3%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-115.2 k €
▼ 233%
1a
▲ 24.9%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
1
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
5.7 k €
Kasumi trend
-115.2 k €
Töötajate arvu trend
1
Kapitalistruktuur
- Omakapital45%
- Kohustused55%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.7 k € | ▼ 94.0% | -115.2 k € | -2014% | 1 | 5.7 k € | 475.2 k € |
| 2023 | 94.9 k € | ▼ 4.6% | 86.3 k € | 91% | 0 | — | 703.4 k € |
| 2022 | 99.5 k € | ▲ 9.2% | 63.1 k € | 63% | 0 | — | 617.0 k € |
| 2021 | 91.1 k € | ▲ 4.7% | -59.2 k € | -65% | 0 | — | 553.9 k € |
| 2020 | 87.0 k € | — | 171.7 k € | 197% | 0 | — | 619.1 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tartu linn, Näituse tn 38 korteriühistu
- Tallinn, Vabriku tn 28 korteriühistu
- Bter Property OÜ
- Rapla vald, Kaiu alevik, Kasvandu tee 19 korteriühistu
- Powertec OÜ
- ASCENT REAL ESTATE OÜ
- Lihtsalt Täiuslik OÜ
- Kolmteist Kaks OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tatari tn 5-10
- Registreeritud: 2015-01-20
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Ivar Holding OÜ50.00%
- Ivar Andreassen100.00%
- Progressive Invest OÜ50.00%
- Ivar Andreassen100.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Ivar Andreassen — Juhatuse liige (alates 2015-01-28)