Rina Realty OÜ
Tegevus
Rina Realty OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Kinnisvarateenuste vahendusteenus” (EMTAK 68311). Aastakäive on 31.8 k € ja ettevõttes töötab 1 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #9478 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
31.8 k €
▲ 78.3%aasta-aastas
▲ 2.4×üle sektori mediaani
Kasum
6.3 k €
▲ 172%aasta-aastas
Kasumimarginaal
19.8%
Töötajad
1
· 0.0%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
31.8 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
11.6 k €
Omakapital
85.5 k €
Kasv
Käive
31.8 k €
▲ 78.3%
1a
▼ 15.6%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
6.3 k €
▲ 172%
1a
▼ 34.8%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
1
· 0.0%
1a
· 0.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
31.8 k €
Kasumi trend
6.3 k €
Töötajate arvu trend
1
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital100%
- Kohustused0%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 31.8 k € | ▲ 78.3% | 6.3 k € | 20% | 1 | 31.8 k € | 85.5 k € |
| 2023 | 17.8 k € | ▼ 39.5% | -8.8 k € | -49% | 1 | 17.8 k € | 76.7 k € |
| 2022 | 29.5 k € | ▼ 44.2% | 2.5 k € | 9% | 1 | 29.5 k € | 85.5 k € |
| 2021 | 52.9 k € | ▲ 248% | 22.7 k € | 43% | 1 | 52.9 k € | 82.9 k € |
| 2020 | 15.2 k € | — | -4.1 k € | -27% | 1 | 15.2 k € | 60.2 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Nõmme Puhkebaas OÜ
- Põhja-Pärnumaa vald, Tootsi alev, Kooli tn 13 korteriühistu
- Tallinn, Sääse tn 9 korteriühistu
- Valga vald, Valga linn, Tähe tn 4 korteriühistu
- OÜ Torumarket
- Tartu linn, Kalevi tn 10 korteriühistu
- Kuur Invest OÜ
- GC Real Estate OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Aiandi tn 6
- Registreeritud: 2015-02-09
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Jekaterina Chernikov — Juhatuse liige (alates 2015-02-09)