Raudlepa Põllud OÜ
Tegevus
Raudlepa Põllud OÜ on mikroettevõte kutse-, teadus- ja tehnikateenused sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine” (EMTAK 70201). Aastakäive on 37.0 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kutse-, teadus- ja tehnikateenused sektori #10803 kohale 38 298 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
37.0 k €
▼ 51.7%aasta-aastas
▲ 3.1×üle sektori mediaani
Kasum
214.2 k €
▲ 280%aasta-aastas
Kasumimarginaal
578.5%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
327.4 k €
Kasv
Käive
37.0 k €
▼ 51.7%
1a
▲ 998%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
214.2 k €
▲ 280%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
37.0 k €
Kasumi trend
214.2 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital4%
- Kohustused96%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 37.0 k € | ▼ 51.7% | 214.2 k € | 578% | 0 | — | 327.4 k € |
| 2023 ✓ | 76.6 k € | ▲ 6960% | -118.9 k € | -155% | 0 | — | 12.4 k € |
| 2022 ✓ | 1.1 k € | ▲ 3775% | -123.5 k € | -11387% | 0 | — | 21.4 k € |
| 2021 | 28 € | ▼ 6.7% | -7.7 k € | -27496% | 0 | — | -5.1 k € |
| 2020 | 30 € | — | 30 € | 100% | 0 | — | 2.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- PTV Haldus OÜ
- OÜ Rahatäht
- TarindiSeire OÜ
- M. VARRES OÜ
- Espiritu solutions OÜ
- Estilandia OÜ
- Osaühing MP Finants
- Tähistii OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veskiposti tn 2/1
- Registreeritud: 2015-07-22
- KMKR nr: EE102444519
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- SolVentus Terra OÜ100.00%
- Kaamos Energy OÜ45.00%
- Kaamos Group OÜ100.00%
- Combiwood Invest OÜ45.00%
- Portrait OÜ16.67%
- Hakera OÜ16.67%
- OÜ Claribel16.67%
- Osaühing Trailborg16.67%
- OÜ Woodsmart16.67%
- OÜ Boskewood16.67%
- Chip Venture OÜ2.55%
- Mihkel Loorits100.00%
- Monte Ventura OÜ1.82%
- Mart Peling100.00%
- Beamshift OÜ1.82%
- Ott Antsmaa100.00%
- Osaühing Senatore1.42%
- Mait Mengel100.00%
- SUPERFLY OÜ1.42%
- Marek Pohla100.00%
- Pertinax OÜ0.98%
- Peeter Aruvald100.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (3)
- Mart Peling — Juhatuse liige (alates 2023-02-16)
- Ott Antsmaa — Juhatuse liige (alates 2023-02-16)
- Mihkel Loorits — Juhatuse liige (alates 2021-07-06)