KV Rent OÜ
Tegevus
KV Rent OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 54.3 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #5981 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
54.3 k €
▼ 17.8%aasta-aastas
▲ 4.2×üle sektori mediaani
Kasum
29.2 k €
▼ 19.2%aasta-aastas
Kasumimarginaal
53.9%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
118.7 k €
Kasv
Käive
54.3 k €
▼ 17.8%
1a
▲ 19.7%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
29.2 k €
▼ 19.2%
1a
▲ 28.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
54.3 k €
Kasumi trend
29.2 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital10%
- Kohustused90%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 54.3 k € | ▼ 17.8% | 29.2 k € | 54% | 0 | — | 118.7 k € |
| 2023 | 66.0 k € | ▲ 22.5% | 36.2 k € | 55% | 0 | — | 89.5 k € |
| 2022 | 53.9 k € | ▲ 70.2% | 27.4 k € | 51% | 0 | — | 68.3 k € |
| 2021 | 31.7 k € | ▲ 4.2% | 13.9 k € | 44% | 0 | — | 41.0 k € |
| 2020 | 30.4 k € | — | 16.9 k € | 56% | 0 | — | 27.0 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Vainu Kinnisvara OÜ
- Osaühing Reaalkodu
- Narva linn, Oru tn 17 korteriühistu
- Tallinn, Niidi tn 40 korteriühistu
- Tallinn, Pelguranna tn 23 korteriühistu
- CM&T Investments OÜ
- Tallinn, Vene tn 11 korteriühistu
- OÜ Catpop
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 8a
- Registreeritud: 2015-07-28
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- YourOffice Group OÜ100.00%
- Mirjam-Mari Marastu100.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Meelis Lääne — Prokurist (alates 2017-05-10)
- Mirjam-Mari Marastu — Juhatuse liige (alates 2015-07-28)