Deve Invest OÜ
Tegevus
Deve Invest OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 107.7 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #3518 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
107.7 k €
▲ 5.6%aasta-aastas
▲ 8.3×üle sektori mediaani
Kasum
9.9 k €
▼ 78.7%aasta-aastas
Kasumimarginaal
9.2%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
462.2 k €
Kasv
Käive
107.7 k €
▲ 5.6%
1a
▼ 3.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
9.9 k €
▼ 78.7%
1a
▼ 55.5%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
107.7 k €
Kasumi trend
9.9 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital20%
- Kohustused80%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 107.7 k € | ▲ 5.6% | 9.9 k € | 9% | 0 | — | 462.2 k € |
| 2023 | 102.0 k € | ▲ 7.9% | 46.6 k € | 46% | 0 | — | 452.3 k € |
| 2022 | 94.5 k € | ▼ 19.9% | 51.8 k € | 55% | 0 | — | 405.7 k € |
| 2021 | 118.0 k € | ▲ 269% | 112.4 k € | 95% | 0 | — | 353.9 k € |
| 2020 | 32.0 k € | — | 28.6 k € | 89% | 0 | — | 241.5 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Sõpruse pst 239 korteriühistu
- Uus Maa Kuressaare OÜ
- Osaühing PRIVATARENDUS
- Vaskor Holding OÜ
- Feel@Home Estonia OÜ
- Osaühing Hardinger
- Kohtla-Järve linn, Outokumpu tn 17 korteriühistu
- Tallinn, Katleri tn 11 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kentmanni tn 6-31
- Registreeritud: 2016-03-11
- KMKR nr: EE102141469
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Heily Aavik — Juhatuse liige (alates 2016-03-11)