Rendipesa OÜ
Tegevus
Rendipesa OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 11.1 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #17190 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
11.1 k €
▼ 37.8%aasta-aastas
▼ 1.2×alla sektori mediaani
Kasum
17.8 k €
▲ 630%aasta-aastas
Kasumimarginaal
160.6%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
52.4 k €
Kasv
Käive
11.1 k €
▼ 37.8%
1a
▼ 16.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
17.8 k €
▲ 630%
1a
▼ 6.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
11.1 k €
Kasumi trend
17.8 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital50%
- Kohustused50%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.1 k € | ▼ 37.8% | 17.8 k € | 161% | 0 | — | 52.4 k € |
| 2023 | 17.9 k € | ▲ 8.2% | -3.4 k € | -19% | 0 | — | 34.5 k € |
| 2022 | 16.5 k € | ▼ 12.3% | -5.6 k € | -34% | 0 | — | 37.9 k € |
| 2021 | 18.8 k € | ▲ 26.4% | 21.5 k € | 114% | 0 | — | 43.5 k € |
| 2020 | 14.9 k € | — | -2.0 k € | -13% | 0 | — | 22.0 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Pärnu linn, Tulika tn 12 korteriühistu
- Tallinn, Köie tn 6 korteriühistu
- Jõhvi vald, Järve küla, Järve küla 2 korteriühistu
- OÜ Nepse
- K7278 OÜ
- OÜ Paradise Valley
- L.A. Drive Property OÜ
- Hiiulaiu OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Võru maakond, Võru linn, Raudtee tn 37
- Registreeritud: 2016-09-26
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Janek Tuvi — Juhatuse liige (alates 2016-09-26)