Osaühing Terge
Tegevus
Osaühing Terge on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Kinnisvarateenuste vahendusteenus” (EMTAK 68311). Aastakäive on 16.4 k € ja ettevõttes töötab 1 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #14359 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
16.4 k €
▼ 53.7%aasta-aastas
▲ 1.3×üle sektori mediaani
Kasum
-4.1 k €
▼ 165%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-25.2%
Töötajad
1
· 0.0%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
16.4 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
2.8 k €
Omakapital
26.8 k €
Kasv
Käive
16.4 k €
▼ 53.7%
1a
▼ 6.9%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-4.1 k €
▼ 165%
1a
▲ 202%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
1
· 0.0%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
16.4 k €
Kasumi trend
-4.1 k €
Töötajate arvu trend
1
Kapitalistruktuur
- Omakapital59%
- Kohustused41%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16.4 k € | ▼ 53.7% | -4.1 k € | -25% | 1 | 16.4 k € | 26.8 k € |
| 2023 | 35.5 k € | ▼ 21.0% | 6.3 k € | 18% | 1 | 35.5 k € | 30.9 k € |
| 2022 | 45.0 k € | ▲ 121% | 20.1 k € | 45% | 1 | 45.0 k € | 24.6 k € |
| 2021 | 20.4 k € | ▲ 172% | -150 € | -1% | 0 | — | 4.5 k € |
| 2020 | 7.5 k € | — | -446 € | -6% | 0 | — | 4.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Tööstuse tn 31 // 31a korteriühistu
- Vinni vald, Vinni alevik, Kiige tn 3 korteriühistu
- Rae vald, Vaida alevik, Hoidla tee 25 korteriühistu
- Koduristik OÜ
- Tartu linn, Timuti tn 5 korteriühistu
- Beach Please OÜ
- KinLUX VARA Osaühing
- EuroProperty OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Mõhküla, Kopli
- Registreeritud: 2017-12-08
- KMKR nr: EE102569889
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Ege-Grete Engbusk-Must — Juhatuse liige (alates 2023-07-03)